Novinky

Fotbalové kempy Hyundai učí děti frajeřiny s míčem

Nejlepší český street fotbalista Martin Gajdoš a devítinásobný freestylový mistr světa Honza Weber na letních fotbalových kempech ukazují dětem, jak dokonale ovládnout fotbalový míč. Originální nápad se rozhodlo podpořit české zastoupení Hyundai spolu s nadačním fondem Radost dětem.

Myšlenka společně uspořádat příměstské fotbalové kempy vznikla přirozeně. Podpora fotbalu je dlouholetou součástí aktivit značky Hyundai nejen na českém trhu, stejně jako spolupráce s fondem Radost dětem i Honzou Weberem. Kempy dětem mimo zábavy v kolektivu přinášejí i fyzickou aktivitu, a jsou tak ideální náplň letních prázdninových dní. Tím spíš, že jejich hlavní zaměření je na techniky, které se v klubech běžně tolik nevyučují.

Mladí účastníci se zlepšují zejména v technické hře jeden na jednoho ve speciálních arénách pod vedením špičkového street fotbalisty Martina Gajdoše, který je učí nejrůznější kličky a zakončení. S freestylovým šampionem Honzou Weberem pilují kontrolu míče, základní freestylové triky zlepšující první dotyk, voleje a half-voleje i celkovou koordinaci těla. Součástí je též gólmanský trénink, fotbalová střelnice (oblíbená atrakce z naší nejvyšší fotbalové ligy), fotbalové šipky nebo freestyle s footbagem.

Účastníky vybírá nadace Radost dětem, která se specializuje na pomoc nemocným či jakkoliv znevýhodněným dětem napříč Českou republikou. Netradičnost a unikátnost této koncepce příměstského kempu, který dětem přináší zdokonolení na hřišti i mnoho zážitků, české zastoupeníí Hyundai velmi zaujala a rozhodlo se proto celý projekt finančně zaštítit.

„Byl to mazec! Lepší fotbalový kemp ani tábor jsem nikdy nezažil!“
– Pepa, 13 let

„Vůbec jsem netušila, že fotbal může být i takhle zábavný a není to jen běhání a přihrávky.“
– Zuzka, 11 let

„Proč ten kemp není celé léto? A nebo celý rok! To by byla paráda!“
Kryštof, 12 let

Související příspěvky
Novinky

VIDEO: Druhý český N Day přilákal desítky ostrých Hyundaiů

2 Mins read
Milovníci vozů divize N se sjeli na mosteckém autodromu, aby se po roce opět setkali ve velkém stylu a naplno vyzkoušeli schopnosti…
Novinky

Ostrý IONIQ 5 N v recenzích: Konečně vzrušující elektromobil!

4 Mins read
Oficiální premiéra sportovní verze IONIQ 5 od divize N se rychle blíží, už před ní však vybraní motorističtí novináři z Evropy i USA…
Novinky

IONIQ 6 v recenzích: Skvělé svezení a nízká spotřeba

4 Mins read
Nový elektrický streamliner prošel rukama prvních motoristických novinářů z Česka. Ocenili na něm především pohodlnou jízdu v kombinaci s dynamickým nadáním a dlouhým dojezdem….