Novinky

Sledujte premiéru dokumentu s BTS o vodíku

💧 VODÍK. Ekologický zdroj energie, bezpečný a čistý. Budoucnost naší udržitelné společnosti. Bezemisní mobilita je jedním z pilířů ekologického přístupu k naší planetě a Hyundai patří k lídrům vodíkového ekosystému.

Poznejte možnosti vodíku prostřednictvím krátkého dokumentu s členy hudební skupiny BTS a zástupců generace Z a mileniálů. Přehrajte si video níže nebo na YouTube. Použijte tlačítko pro aktivaci titulků (zatím v angličtině):

Dokument byl zveřejněn při příležitosti Mezinárodního dne životního prostředí 5. června 2021 a navazuje na kampaňové video Nečekejme na zítřek! vydané na Den Země.

Související příspěvky
Novinky

Vítězná Kona Electric. Hyundai vyhrál český šampionát v ecoRally

3 Mins read
Nejúspěšnější česká posádka v ecoRally má za sebou věhlasné Monte-Carlo a bojuje o medaile v mezinárodním mistrovství FIA. Mezitím však Michal Žďárský s Jakubem…
Novinky

Nákladní Hyundai na vodík se poprvé projel Českem

2 Mins read
Zvenku vypadá jako každé jiné nákladní auto, liší se ale dokonale tichou jízdou a po průjezdu za ním zůstává jen vodní pára….
Novinky

IONIQ 5 je připraven i na výlety s přívěsem

2 Mins read
Díky funkci V2L nabije cokoliv od notebooku po elektrokolo, může napájet rychlovarnou konvici či venkovní osvětlení, utáhne až 1600 kg a navíc…